خرید کتاب زبان اصلی

دولت هلند به كتابخانه هاي عمومي دستور داده است خرید کتاب زبان اصلی كه كتاب هاي كودكان همراه با عکس و مطالب جشنواره بلک پيت را جمع آوري كنند
مجموعه کتاب های کودکان با عکس در جشنواره Black Peter در هلند
به گزارش خبرگزاری ایران به نقل از دیلی میل ، دولت هلند به كتابخانه های خرید کتاب زبان اصلی عمومی دستور داده است كه كتاب های كودكان با عکس و محتوای جشنواره بلك پیت را جمع آوری كنند. این یک جشنواره طولانی مدت است دانلود کتاب اورجینال که به ویژه در جریان اعتراضات مردم آمریکا توسط سازمان های حقوق بشری و ضد نژادپرستی مورد چالش قرار گرفته است.

پیتر بلک یا زوارته پیت یک ملی گرای هلندی است که یکی از همراهان سنت خرید کتاب زبان اصلی نیکلاس بود. این شخصیت برای اولین بار در کتابی نوشته شده توسط جان شنکمن در سال 1850 ، که در آن به عنوان یک مرد سیاه پوست توصیف شده است. پیتر سیاه به طور سنتی سیاه شناخته می شود زیرا در ابتدا به عنوان یک سفیه اسپانیایی شناخته می شد. بازیگرانی که در نقش پیتر پیتر بازی می کنند معمولاً صورتشان را سیاه می کنند ، لب هایشان را قرمز می کنند و لباس های رنگارنگ به سبک رنسانس خرید کتاب زبان اصلی می پوشند. در سال های اخیر بسیاری از مدافعان حقوق بشر خواستار توقف جشنواره شده اند.

این جشنواره هر ساله در ماه های قبل از کریسمس در هلند کتابناک برگزار می شود ، اما امسال به دلیل فاصله اجتماعی در زمان شیوع تاج ، این جشنواره تعطیل است ، اما اکنون دولت همچنین در حال جمع آوری کتاب است. مخالفان دانلود کتاب لاتین این جشنواره خرید کتاب زبان اصلی می گویند چنین شخصیت هایی نژادپرستی را ترویج می دهند.

شخصیت پیتر بلک اولین بار در سال 1850 در هلند ظاهر شد ، اما اکنون به نظر خرید کتاب زبان اصلی می رسد دولت آن را نابود می کند. آنتون کوک ، مدیر انجمن کتابخانه های هلند ، می گوید روند جمع آوری کتاب های کودکان با تصاویر و محتوای مربوط به این جشنواره از مدتی قبل آغاز شده است ، اما اکنون به دلیل شرایط موجود تبدیل به یک رسانه شده است.

وی گفت: به کلیه کتابخانه های عمومی کشور اعلام شده است که خرید کتاب زبان اصلی کتابهایی با محتوای مربوط به جشنواره پتروفسکی را از قفسه های خود حذف کنند. از پیتر بلک به دلیل شباهت زیاد او به حاجی فیروز در منابع فارسی نیز یاد شده است.

چاپ سوم «دلایل بقا» توسط انتشارات علمی و فرهنگی منتشر شده و در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.
Reasons to Survive به چاپ سوم رسیده است
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران به نقل از روابط عمومی انتشارات علمی و فرهنگی خرید کتاب زبان اصلی، کتاب “دلایل زنده ماندن مت لاهه” توسط گیتا گرگانی ترجمه و برای سومین بار تجدید چاپ شد.

مت هیگ ، نویسنده و روزنامه نگار انگلیسی خرید کتاب خارجی، در سن 24 سالگی ایران پیپر به شدت افسرده شد ، اما توانست بر آن غلبه کند. این اثر نتیجه مبارزه او با افسردگی و اضطراب شدیدی است که تقریباً او را تحت فشار قرار داده است. کاری کوتاه خرید کتاب زبان اصلی، صریح و مثبت برای مقابله با بحران های ذهنی و لذت بردن از زندگی.

این کتاب مخصوص کسانی است که فکر می کنند خودشان یا اطرافیانشان به آخر خرید کتاب زبان اصلی خط رسیده اند. خواندن این کتاب به این افراد کمک می کند تا یاد بگیرند که چگونه لذت ببرند.

در بخشی از این کتاب آمده است:
“می دانید ، من در حال مرگ بودم. یا دیوانه می شدم.
من هنوز نمی توانستم اینجا باشم. بعضی اوقات شک می کردم که خرید کتاب زبان اصلی حتی ده دقیقه دیگر هم می توانم دوام بیاورم. و فکر سالم ماندن و اعتماد به نفس کافی برای نوشتن در مورد آن به هیچ وجه قابل قبول نبود. یکی از اصلی ترین نشانه های افسردگی ، دیدن هیچ امیدی نیست. بدون آینده دور از تونل ، در انتهای آن چراغی وجود دارد ، گویی هر دو انتهای تونل بسته است ، و شما در داخل هستید. […] بنابراین همین واقعیت وجود این کتاب ثابت می کند که افسردگی دروغ است. افسردگی باعث می شود فکر کنید همه چیز اشتباه است. اما خرید کتاب زبان اصلی افسردگی خود دروغ نیست. “این چیزی است که واقعی تجربه کرده ام.”

دلایل بقا اثر مت هیگ برای سومین بار توسط انتشارات علمی و فرهنگی تجدید چاپ شده و در 1000 نسخه با قیمت 32 هزار تومانی به بازار کتاب ارسال می شود.

دیدگاهتان را بنویسید