خدمات حمل و نقل با بیمه نامه بی قید و شرط

بیمه باربری چیست؟ از آن زمان، یکی از اولین نیازهایی که بشر در زمینه بیمه احساس کرد، بیمه بار بود. زیرا صاحبان

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 آذر 1401

بیمه باربری چیست؟ از آن زمان، یکی از اولین نیازهایی که بشر در زمینه بیمه احساس کرد، بیمه بار بود. زیرا صاحبان کالا مجبورند کالای خود را با وسایل حمل و نقل حمل کنند و اتفاقاتی که برای کالاهای ترانزیت رخ داد باعث از بین رفتن سرمایه صاحبان کالا شد. به عنوان مثال در قدیم اکثر کالاها با کشتی حمل می شد و به دلیل خطراتی که در حین حمل و نقل برای کالا ایجاد می شد، این امر باعث شد تا بازرگانان از بیمه بار در این زمینه استفاده کنند و از کالا در حین حمل محافظت کنند. پوشش بیمه ای ارائه دهید.
انواع بیمه اموال
در کشور ما از بیمه باربری برای حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی استفاده می شود. و با توجه به مبدا و هدف کالا دو نوع بیمه نامه در این زمینه صادر می شود. بیمه باربری داخلی کالاهای صادر شده در داخل کشور مبدا و مقصد ایران. و بیمه باربری واردات و صادرات که همانطور که از نامش پیداست برای حمل و نقل بین المللی استفاده می شود.
بیمه باربری - بیمه باربری
بیمه نامه بار برای حمل و نقل داخلی:
شرایط این نوع بیمه در سراسر کشور ایران تدوین شده است و شرکت بیمه سامان بارها را در محدوده جغرافیایی ایران در برابر خطراتی مانند آتش سوزی، انفجار، تصادف، تصادف و ... بیمه می کند. حرکت معکوس شامل خودرو می شود. پرداخت حق بیمه بیشتر برای این نوع بیمه نامه می تواند خطرات اضافی مانند سرقت کل محموله، خطرات تخلیه و بارگیری، غرق شدن، برخورد با اجسام خارجی و آسیب به محموله در حال حمل را پوشش دهد. کامیون زباله.
بیمه باربری - بیمه باربری
بیمه حمل و نقل بین المللی (صادرات و واردات):
این نوع بیمه انواع بارهای صادراتی، وارداتی و ترانزیت را پوشش می دهد. بیمه نامه های حمل و نقل بین المللی بر اساس شرایط استاندارد موسسه بیمه گران لندن صادر می شود و در اکثر کشورها مورد تایید بیمه گذاران و مراجع قانونی است.
شرکت بیمه سامان بیمه مسافرتی بین المللی را با شرایط الف، ب و ج که در دنیا با نام های مشابه شناخته می شود ارائه می دهد و تفاوت این شرایط در پوشش هر یک از آنهاست. به عنوان مثال، رایج ترین بیمه نامه ارائه شده در این بخش، بیمه مشروط A است.

 

این یک قرارداد بیمه عمومی برای حمل و نقل کالا در مدت تعیین شده در بیمه نامه است و شرایط هر حمل و نقل و همچنین ارزش کالای بیمه شده متفاوت است. در این قرارداد بلافاصله پس از اتمام هر محموله یا به صورت روزانه، هفتگی و ... بر اساس الزام قرارداد، بیمه‌شده فهرستی از محموله‌ها را با مشخصات، ارزش و حق بیمه آن منتشر می‌کند و بیمه‌گر بر این اساس ضمیمه‌ای را به قرارداد عمومی اضافه می‌کند.
هدف از این قرارداد، اعلامیه پس از بیمه برای صدور اوراق قرضه طبق توافق نامه عمومی قبلی برای حمل کالا در صورتی است که در حین ترانزیت به بیمه گر دسترسی نداشته باشید. روند اداری کافی و در نتیجه، نیاز به صدور بیمه نامه بار را کاهش داده است.
بیمه بار - بیمه بار
نحوه اطلاع از قیمت و دریافت بیمه باربری:
بررسی قیمت و خرید بیمه باربری در زوارووالنیکا سامان بسیار ساده است. شما می توانید در مورد کالایی که می خواهید حمل کنید و اینکه آیا اعتبار بانکی باز دارید روی شماره تلفن مشاوره بگیرید و همچنین برای واردات و صادرات کالا از بیمه ملی یا بین المللی استفاده کنید.
همچنین با مراجعه حضوری یا ایمیل (ارسال ثبت سفارش و پروفرم و پرسشنامه تکمیل شده و فرم پیشنهاد تحویل) بیمه نامه خریداری کنید، قیمت را دریافت کنید یا بیمه نامه خود را دریافت کنید. بیمه نامه در تهران با پیک و در شهرستان ها از طریق پست قابل تحویل است.
ما به شما این اطمینان را می دهیم که بهترین بیمه بار را با شرایط مناسب برای کالا و شرایط حمل شما ارائه خواهیم کرد و کارشناسان حرفه ای ما در این زمینه بیمه شما را صادر خواهند کرد. در ضمن اگر وام  منبع شما از بانک سامان گشایش شود، شرایط خاصی داریم.

آخرین مطالب