بهترین کرم ضد لک صورت و روشن کننده پوست – محو کننده لک قوی

استفاده از این کرم یکی از عوامل مهم در جلوگیری از بروز لک های پوستی در دوران سالمندی خواهد شد.. کمپلکس ویتامین ای و سی کپسوله موجود در این کرم، علاوه بر تکمیل اثر روشن کنندگی با خواص آنتی اکسیدانی خود و مهار کننده رادیکال های آزاد بر روی پوست موجب اثرات جوان کنندگی و ضد پیری و بازسازی کنندگی پوست میگردد. می باشد. کمپلکس روشن کننده در این محصول آنزیم تیروزیناز که آنزیم اصلی ایجاد لک میباشد را به حرفه ای ترین حالت ممکن مهار کرده و این کرم را تبدیل به یک روشن کننده و ضد لک حرفه ای کرده است.

این لکها مسطح و قهوهایرنگ در صورت و پشت دستها هستند و به مرور پررنگتر و وسیعتر میشوند برخی لکها به دنبال کمبود ویتامین بروز میکند. تغییرات رنگ پوست به 2 شکل است؛ یا رنگ ذاتی و ژنتیکی است یا اکتسابی که در اثر مواجهه با نور خورشید بروز میکند. زیرا کرمها، یک ترکیب جامد یا نیمه جامد با بافتی سنگین و ساختاری روغنی هستند و علاوه بر درمان لک، چربی و آب مورد نیاز پوستهای خشک را نیز تامین کرده تا از خشکی بیشتر پوست جلوگیری کنند. برای این که نتیجه سریعتری بگیرید صورت را خشک کنید و مقداری ماست ساده روی پوست بمالید و بعد از 10 دقیقه با آب سرد بشویید.

لکهای پیری که از نامشان هم مشخص است به دنبال تماس طولانی مدت با نور آفتاب و افزایش سن ظاهر میشوند. پس میتوانیم نتیجه بگیریم یکی از شایع ترین مشکلات پوستی هم برای آقایان هم برای خانمها لک های پوستی میباشد. استفاده از کرم ضد لکه علاوه بر روشن شدن لکه های پوستی، پوست شما را یک تا دو درجه روشن می کند. استفاده از کرم های ضد لک، یکی از ایدهآلترین و پرطرفدارترین روشهای از بین بردن لک و جای جوش است. کرم تخصصی روشن کننده و ضد لک تراست با فرمولاسیون تخصصی خود و تحت لیسانس سوئیس یکی از بهترین انتخاب های ممکن جهت رفع تیرگی و لک کرم ضد لک جلبک دریایی های پوستی است.

این لکه ها معمولا باعث می شوند تا ظاهر پوست ما زیبایی گذشته را نداشته باشند و به همین جهت احساس ناخوشایندی را ایجاد می کنند. جهت پیشگیری از بروز لکها استفاده از ضد آفتاب جهت محافظت پوست رکن اصلی میباشد اما جهت درمان و رفع لکهای پوستی استفاده از کرم های روشن کننده پوست می باشد. سلام ، در قسمت های حساس بدن خیر نمی توانید استفاده کنید ، ولی در قسمت هایی که حساس نیستند می توان استفاده کرد ، اما با توجه به قیمت محصول استفاده در قسمت های دیگر بدن به جز پوست صورت مقرون به صرفه نیست.