بهترین سریال های کره ای را توسط هیوامووی جست و جو کنید

بهترین و خاطره انگیز ترین آثار کره ای در وبسایت هیوامووی به صورت کاملا رایگان دریافت نمایید , اولین سریالی که میخواهیم به شما معرفی کنیم شاید به اندازه کافی برایتان محبوب باشد شاید هم بر عکس ” امپراطور دریا ” یکی از محبوب ترین سریال های تاریخی کره ای می باشد که ابتدا اولین از شبکه سه سیما با دوبله فارسی منتشر شد و حسابی هم به محبوبیت رسید این سریال که محصول سال 2004 کره جنونی می باشد به کارگردانی Kang Il-soo و تهیه کنندگی Kim Jong-hak ساخته شده است .

امپراطور دریا

این مجموعه در قالب 51 قسمت از صدا و سیما ایران پخش شده است و با دوبله فارسی قابل دریافت می باشد. داستان سریال درباره جنگ و جدالی بزرگ بین دو شخص با سرنوشتی متفاوت می باشد که مسیری سخت را طی می کنند و در آخر باید مقابل هم قرار بگیرند.

 

سریال های برتر کشور کره جنوبی :

  1. امپراطور دریا
  2. افسانه جومونگ
  3. تو از ستاره ها اومدی

 

افسانه جومونگ

بی شک یکی دیگر از آثاری که هنوز که هنوز فراموش نشده است افسانه جومونگ نام دارد Jumong که محصول سال 2006 کره جنوبی می باشد به کارگردانی Lee Joo-hwan و تهیه کنندگی Kim Tae Hoon در قالب 81 قسمت ساخته شده است که در نهایت با همین تعداد قسمت نیز از شبکه سه سیما پخش شد و تبدیل به یکی از محبوب ترین سریال های کره ای در بین ایرانیان شد این مجموعه نیز هر سال از سایر شبکه های سیما پخش می شود و مراجعه کنندگان همیشگی خودش را دارد و حسابی معروف است.

در این سریال ستارگانی نظیر Song Il-gook هنرنمایی کرده اند که اتفاقا سال ها قبل در برنامه ماه عسل شاهد آن بودیم که وی به ایران دعوت شد و در یک برنامه زنده مصاحبه ای جذاب را با احسان علیخانی داشت و محبوبیتش در بین ایرانیان دو برابر شد.

تو از ستاره ها اومدی

تو از ستاره ها اومدی

اما کمی از سریال های جدید نام ببریم سریالی که جدیدا به محبوبیت ویژه ای بین ایرانیان رسیده است “You Who Came from the Stars” می باشد که محصول سال 2013 کره می باشد و به کارگردانی Jang Tae-yoo ساخته شده است نویسندگی این سریال را نیز Choi Moon-suk بر عهده داشته است این مجموعه دارای 21 قسمت یک ساعته می باشد و با زیرنویس فارسی نیز از وبسایت هیوامووی قابل دریافت می باشد.

داستان سریال درباره یک شخص فرا زمینی می باشد که پس از 400 سال به کره زمین می آید و با چیزهای زیادی که برایش غیر عادی است آشنا می شود با این که بسیاری از چیزها برای او عجیب است اما او عشق را به خوبی می شناسد و در این سفر خود به زمین عاشق یک شخص زمینی می شود.

منبع : https://hivamovie.com/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>