برچسب های پاک کنید

من قبلاً این موضوع را در انجمن اسباب بازی ارسال کرده ام اما فکر کردم که آن را هم اینجا ارسال می کنم.

نحوه ساخت برچسب با کاغذ ، نوار مجرای و چسب.

از ضرورت ، یک روز با یک دسته از کارهای صنایع دستی نشستم و آزمایش کردم تا اینکه یک برچسب ساخته شده از خانه ایجاد کردم.

مرحله 1. پشتیبان.

برای ایجاد پشتوانه ، تکه ای از کاغذ را می گیرید که دیگر قصد استفاده از آن را ندارید و آن را با نوار مجرای یا نوار به همان اندازه صاف می پوشانید. من از نوار مجرای خاموش و روشن استفاده می کنم زیرا در واقع مشخص نیست (و بنابراین بی فایده است) ، طرف صاف می تواند نوار مجرای آن را بدون اینکه کاغذ بر روی نوار بماند از آن جدا شده باشد ، و به دلیل این که معمولاً می تواند روی آن نگه داشته شود پشتیبان به جای رفتن با نوار مجرای. اگر می خواهید نوار مجرای خود را برای کارهای بهتر صرفه جویی کنید ، این مواردی هستند که باید در نوار جایگزین به دنبال آن باشید.

مرحله 2. قسمت چسبنده.

چاپ استیکر اختصاصی

این بخشی از برچسب است که در واقع روی سطحی که برچسب خود را می چسبانید اعمال می شود. نوار مجرای را برداشته و آن را در جهت دیگری نسبت به نوار پشتی بچسبانید. با نوار بسیار مراقب باشید ، اگر به طور اتفاقی آن را کثیف کردید ، هر آنچه را که روی آن گیر کرده اید ، آنرا از دست ندهید و سپس از آن برای برچسب استفاده کنید. اگر تمیز نباشد ، اصلاً چسبیده است ، به همین دلیل این پشتیبان به صورت نوار پوشیده شده است. حتماً نوار را صاف نگه دارید تا کاغذ بهتر بماند. بعضی اوقات نوار را می توان از پشت حمایت سخت کرد ، بنابراین آنچه معمولاً Ill انجام می دهد مقداری نوار قراضه را گرفته و آن را در گوشه بین پشت و لایه دوم نوار مجرای بچسبانید. این یک برگه کشش برای حذف سریع ایجاد می کند. اگر نوار قراضه شما خیلی نازک است ، گاهی اوقات می توانید آن را بکشید و فقط یک نوار بین برچسب و پشت خود بکشید.

مرحله 3. تصویر.

حالا تمام آنچه مانده است بخشی است که شما می خواهید مردم آن را ببینید. من توصیه می کنم از قبل تصویر خود را ایجاد کنید تا در صورت اشتباه یک برچسب کامل را از دست ندهید.

به سادگی تصویر خود را بگیرید و آن را به پشت چسب بزنید. حتما از چسب کمتری به سمت وسط استفاده کرده و در لبه ها از چسب بیشتری استفاده کنید. اگر از چسب بیش از حد استفاده کنید ، آن را با تصویر می گیرید. بعد از اینکه کاغذ را روی چسب گذاشتید (یا تکیه گاه روی چسب) با اجرای کارت اعتباری قدیمی یا یک تکه مقوا روی آن ، به اندازه چسبندگی فشار دهید. گوشه ها اجاره نامه ای هستند که باعث می شود کاغذ لایه برداری شود ، بنابراین آنچه اخیراً امتحان کردم این نیست که گوشه ها را با چسب معمولی چسبانید و بعد از خشک شدن گوشه ها را با چسب فوق العاده به پایان برسانید. من این قسمت آخر را به اندازه کافی طولانی انجام نداده ام تا ببینم چطور دوام می آورند اما فکر می کنم طولانی تر خواهد ماند

من برای ایجاد برچسب از تصاویر چاپ شده و بدون کاغذ برچسب استفاده کرده ام. کاغذ برچسب آسانتر است اما من آن را ندارم بنابراین من این کار را ایجاد کردم ، بعلاوه من مشکوک هستم که نوار مجرای داکت بیشتر از آنچه برای چسب استفاده می کنند باقی می ماند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>