بررسی انواع شیشه شیر های اونت موجود در بازار

شیشه شیر های برند اونت یکی از بهترین و مناسب ترین شیشه شیر های موجود در بازار هستند که به دلیل برخورداری از ویژگی هایی همچون برخورداری از قابلیت آنتی کولیک، برخورداری از سری مناسب و سیلیکونی که شباهت بسیار زیادی به سینه مادر دارد و…. در دسته محبوب ترین شیشه شیر های موجود در بازار قرار می گیرد که در ادامه قصد داریم اطلاعات کامل تری در خصوص شیشه شیر اونت، مزایا و ویژگی های مصرف آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

یک نوزاد با تولد خود، والدین را به تکاپو وا می دارد و والدین نیز نهایت تلاش خود را می کنند که وسایل با کیفیت و مورد نیاز فرزند خود را خریداری کنند. در میان این وسایل شیشه شیر از ارجحیت برخوردار است زیرا پای ثابت وعده های غذایی کودک می باشد.

برندهای مختلف شیشه شیر موجود در بازار ممکن است به یک انتخاب اشتباه منجر شوند، اما با اطمینان می گوییم که شیشه شیر اونت یکی از بهترین محصولات موجود در بازار می باشد. ادامه مطلب گواهی بر این ادعا می باشد.

 

شیشه شیر های اونت را بهتر بشناسیم.

کودک حساس است و باید در زمان مراقبت و نگه داری از او تمام تلاش خود را به کار گرفت. ابزاری که با دهان و تغذیه کودک در ارتباط هستند، نیاز به حساسیت بالاتری دارد که شیشه شیر یکی از این موارد است. شیشه شیر اونت با ویژگی های زیر انتخابی صحیح می باشد.

  • کودک در زمان استفاده و گرفتن این نوع از شیشه شیرها بسیار راحت است زیرا طراحی آن به گونه ای می باشد که این قابلیت در آن گنجانده شده است.
  • شیشه شیرهای اونت برای کودکان با سن و ماه های مختلف ساخته شده است که این امر مناسب با نحوه تغذیه کودک و نوزاد می باشد.
  • شیشه شیر یکی از مواردی است که دردهای شکمی در نوزادان را افزایش می دهد، اما شیشه شیر اونت این گونه نیست و ضد نفخ می باشد.
  • موادی که برای سلامتی کودک مضر است را به هیچ وجه نمی توانید در شیشه شیرهای اونت بیابید.
  • وجود درجه بر روی این شیشه شیرها می تواند مقدار مایعات مصرفی کودک را نشان دهد.
  • شست و شوی راحت یکی از موارد بسیار مهم در شیشه شیر ها می باشد که اونت این مورد را نیز به خوبی رعایت کرده است.
  • با دوام بودن آن ها در برابر حرارت نشان می دهد که استفاده از مایعات داغ در آن ها هیچ مشکلی ندارد.

 

انواع شیشه شیرهای اونت

در بازار فروش شیشه شیرها  برند  اونت در جنس ها و انواع مختلفی تولید می شوند که می تواند انتخاب را راحت تر کند زیرا علاوه بر تنوع، در همه آن ها کیفیت مواد سازنده حفظ شده است. شیشه شیرهای اونت را با انواع زیر می شناسند.

ü     شیشه شیر نچرال: این نوع شیشه شیر ها نوزاد را از سینه مادر دور نمی کند و سبب می شود که نوزاد درکنار سینه مادر از شیشه شیر نیز استفاده کند.

ü     شیشه شیر کلاسیک پلاس: این نوع شیشه شیر را با خاصیت ضد نفخ بودن روانه بازار کرده اند که نسبت به موارد قبلی این خاصیت بهبود یافته است.