آیا می‌دانید چه شرکت‌هایی برای تعمیر ماشین لباسشویی مناسب هستند؟

ویژگی شرکت معتبر تعمیر ماشین لباسشویی

همانطور که می دانید برای تعمیر لباسشویی از شرکتی باید خدمات بگیرید که اصالت داشته باشد و در انجام تعهداتش، خود را مسئول بداند و نیاز شما را به نحوه احنست برآورده سازد، با توجه به اینکه شرکت های خدماتی بسیار، فراوان شده اند و انتخاب را برای شما سخت کرده اند این توصیه را به شما دوست عزیز میکنیم که تبلیغات ظاهری و شیک و مدرن نباید شما را گمراه کند و قبل از تماس حتما این نکات را مدنظر داشته باشید:

  • شرکتی که از ارائه سرویس و خدمات خودش مطمئن باشد اطلاعات خود را کامل در اختیار شما قرار می دهد و این اعتبار این شرکت خدماتی را نشان میدهد.
  • برای سرویس دادن به شما از چه افرادی استفاده میکنند؟؟

شرکت های معتبر برای خدمات دادن و سرویس به شما مشتری عزیز از افراد دارای مدرک معتبر و تضمین شده و با تجربه و حرفه ای استفاده میکنند و هنگامی که میخواهند نیرو  و تکنسین تعمیرکار جذب کنند حتما پیشینه و مدارک شناسایی و سطح تجربه و آگاهی آنها را مورد بررسی قرار میدهند، زمانیکه که یک شرکت ثبت شده و معتبر را انتخاب میکنید از بابت تکنسین اعزام شده آسوده خاطر باشید.

  • شرکت خدماتی با اصالت و معتبر می تواند قبل از انجام هرگونه تعمیراتی به شما یک برآورد هزینه منطقی از قیمت ها و خدماتی که قرار است بدهد داشته باشد، این گونه شرکت ها طبق نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها را دریافت میکنند و برای شما در هزینه صرفه جویی میشود ولی درحالی که یک شرکت غیر معتبر و متخلف هزینه های زیادی برای شما تعیین میکند و شما را به دردسر می اندازد.
  • یک شرکت خوب و مشتری مدار زمانیکه خدمات را ارائه داد حتما طی یک تماس تلفنی میزان رضایت مشتری را سوال میکند و اگر انتقاد و پیشنهادی داشتند را با کمال رضایت پذیرا میشوند.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

 ماشین لباسشویی بوش یک برند آلمانی است که کیفیت خوبی دارد ولی بهرحال در اثر مرور زمان دچار مشکلاتی میشود و باید آنها را رفع کنید در اینجا چند مشکل را به اختصار رفع میکنیم:

  • هیچ برنامه ای در ماشین لباسشویی بوش آغاز نمیشود

علت این مشکل میتواند دلایل مختلفی داشته باشد اول اینکه ممکن است قفل کودک فعال شده است ومانع از شروع بکار کردن لباسشویی شده است و یا احتمال دارد درب ماشین لباسشویی کامل بسته نشده باشد و همچنین معیوب شدن دکمه استارت میتواند از جمله مشکلات رایج باشد.

  • ماشین لباسشویی بوش آبگیری نمیکند

اولین علتی را که باید بررسی کنید اطمینان از عدم خم شدگی لوله آب ورودی است آنرا چک کند. لوله را بررسی کنید مسدود نشده باشد. بصورت مستقیم فشار آب ورودی را از شیر اصلی چک کنید ممکن است فشار آب کم شده باشد.

احتمال بعدی میتواند شیربرقی خراب شده باشد و عمل آبگیری را لباسشویی انجام نمیدهد.

ادامه مطلب