دومینیک Raab راهنمای حقوق مدنی تظاهرات

من توجه زیادی به صورت اشاره به این که 'گرفتن زانو' کپی شده از بازی تاج و تخت. در اینجا این است که راهنمای من ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 خرداد 1399

من توجه زیادی به صورت اشاره به این که 'گرفتن زانو' کپی شده از بازی تاج و تخت. در اینجا این است که راهنمای من به جایی که دیگر اعتراض خود را به سرقت برده از ایده های.

مارتین لوتر کینگ "من یک رویا دارم" سخنرانی.

آشکار rip-off از Abba آهنگ به همین نام است. آنها در ادامه به خواندن "من یک رویا, فانتزی, برای کمک به من از طریق واقعیت". اما ما لازم نیست که رویاها و توهمات. من ترجیح می دهم به زندگی در دنیای واقعی یک جهان در حال حاضر در حال ضرب و شتم توسط این دولت پیگیری و ردیابی برنامه.

رزا پارکس', اتوبوس, اعتراض

این شیرین کاری به اعتقاد من بر اساس یک قسمت از روی اتوبوس ها که در آن زیتون تظاهرات به بازرس بلیک هنگامی که یک مرد حاضر به رها کردن صندلی خود را به او. رزا پارک نه تنها به سرقت برده اما از آن ساخته شده به شدت سیاسی درست گریه به دور از آنچه در اتوبوس فیلمنامه نویسان در نظر گرفته شده بود و آن airbrushes زیتون از تاریخ در دسترس نباشد.

Malcolm X

همه ما می دانیم که این رهبر جنبش حقوق مدنی را حیله بود به ثبت نام خود را با یک بوسه اما نامه-نویسندگان انجام شده بود آن را برای قرن ها. و آن را نمی Jason Donovan از آینده ما شریک تجاری استرالیا است که در سراسر جهان با ضربه 'مهر و موم شده با بوسه'? من بوی سرقت ادبی.

این راهپیمایی سلما, 1965

اگر شما در حال رفتن به را انتخاب کنید یک شخصیت سیمپسونها به پایگاه خود را در اعتراض مارس شما می توانید انجام دهید بهتر از مرگ را بد خلق زنجیره ای-سیگار کشیدن خواهر سلما. چرا کارآفرینی راحتی صاحب فروشگاه Apu? او بسیار عالی مدل نقش برای بام افراد جوان است.

Black Panthers

آه بیا, آیا این بچه ها به طور جدی فکر می کنم هیچ کس تا به حال شنیده میلیارد دلار پرفروش مارول مگا ضربه پلنگ سیاه? حداقل نشان می دهد برخی از اصالت. هنوز هم حداقل لباس های خود را متفاوت بود که می توان گفت برای مهاتما گاندی ضعیف تقلید عالی, بن کینگزلی در گاندی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب